Не будь "овощем"! Прими участие в обсуждениях! Задай вопрос, получишь ответ, решишь проблему! Предложи тему к обсуждению, стань ведущим раздела! 

Бортовой журнал IGORJOK

Re: Бортовой журнал IGORJOK

Сообщение AleksS » 02 ноя 2011, 14:27

Регулярно заливаю в паливний бак очисник форсунок та паливної системи. За 5 років та 175 000 км. Пробігу проблем жодного разу не було.
AleksS
Крестный отец!
Крестный отец!

C нами с: 14 июн 2007
Блог: Просмотреть блог (10)

Сообщение IGORJOK » 03 ноя 2011, 21:55

сьогодні нарешті отримав стойки стабілізатора комплект із втулками від Ded Morouza тому на вихідних буду шпортатись із своєю Джульєтою. Тобі Ded Morouz РЕСПЕКТ і велике дякую за допомогу!!!!
IGORJOK
Разговаривал с Джиловодом

C нами с: 13 окт 2011
Блог: Просмотреть блог (0)

Сообщение Владислав » 04 ноя 2011, 22:53

AleksS писал(а):Регулярно заливаю в паливний бак очисник форсунок та паливної системи. За 5 років та 175 000 км. Пробігу проблем жодного разу не було.

Якою присадкою користуешся??? Я при кожній заправці добавляю присадку Castroll, пишуть , що вона покращує змащувально-очищувальні властивості бензину.
Владислав
Цуг-рейсер

C нами с: 21 янв 2009

Сообщение AleksS » 05 ноя 2011, 12:17

Та я експерементував з різними.
Головне, на мою думку, не вливати критично великі дози очисника, так як можуть повідлущуватися відносно великі куски забруднення. Натомість бульш-менш регулярне використання очисників в адекватних дозах (відповідно до рекомендацій виробника) дає "м'яке", тобто поступове, очищення або підтримання в достатньо гарному стані паливної систему, включно із інжекторами.
До речі, більшість заправок з гучними назвами козиряють саме наявність в їхньому дорогому пальному очисних присадок.
AleksS
Крестный отец!
Крестный отец!

Сообщение IGORJOK » 05 ноя 2011, 22:15

Народ сьогодні поміняв втулки стоєк стабілізатора. Старі були не дуже зношені, ну лише 2 з 8 були поношені. Після заміни особливо великої відмінності не замітив. Стук так і залишився. Доречі відкривши капот замітив що передня стойка амортизатора та що права по відношенні до лівої виступає вверх десь на 2-3см. Я так думаю так не повинно бути. Порадьте щось!!!!!
IGORJOK

Сообщение Random » 06 ноя 2011, 01:01

IGORJOK писал(а):Народ сьогодні поміняв втулки стоєк стабілізатора. Старі були не дуже зношені, ну лише 2 з 8 були поношені. Після заміни особливо великої відмінності не замітив. Стук так і залишився. Доречі відкривши капот замітив що передня стойка амортизатора та що права по відношенні до лівої виступає вверх десь на 2-3см. Я так думаю так не повинно бути. Порадьте щось!!!!!

По поводу стука, проверь ещё раз хорошенько щаровые или сами стойки стабилизатора.
А по поводу стоек два варианта, или же одна просто не до затянута до конца или же второй вариант (что скорее всего и является) так это что стоят разные стойки и у одной просто шток другой а точнее резьба длиннее.
Random
Злобный модератор
Злобный модератор

C нами с: 06 ноя 2007

Сообщение AleksS » 06 ноя 2011, 03:30

Стук спереду чи сзаду? Як проявляється? Дійсно може відкрутитися амортизатор.
AleksS
Крестный отец!
Крестный отец!

Сообщение IGORJOK » 06 ноя 2011, 19:05

Вчора поміняв стойки стабілізатора разом із втулками, тому їх можна відкинути. А нарахунок амортимзаитора то виступає вище правий, а саме та частина на якій зверху є заглушка резинова. Сам не пробував чи не розкрутився амортизатор. Стук чути зліва, а от те що ти кажеш що шток одної може бути більшим за шток іншої я навіть не помічав раніше цього
IGORJOK

Сообщение Pol-za » 06 ноя 2011, 20:11

IGORJOK писал(а):виступає вище правий
а машинка стояла точно на ровной площадке?
Pol-za
Site Admin
Site Admin

Блог: Просмотреть блог (4)

Сообщение Random » 06 ноя 2011, 20:19

Возможно ты просто раньше не обращал на это внимание, но такое вполне может быть, что они разные и резьба у одной длиннее чем у второй. Возьми ключ и попробуй подтянуть обе гайки. Доступ там очень хороший.
Random
Злобный модератор
Злобный модератор

C нами с: 06 ноя 2007

Пред.След.

Вернуться в Отзывы владельцев Geely MK