Статистика
90Всего записей
18Всего комментариев
  • Категория
    Блоги
RSS Случайная запись из блогов
ЩО НАПИСАНО НА ШИНІ Valer 27 июн 2009, 23:17
Приношу свои извинения за плохую читабельность рисунка (пришлось уменьшить размер в 2 раза )
Кожен з вас напевне звертав увагу на чисельні написи, що прикрашають боковину шини. Про те, що кожна з них означає, ми розповімо на прикладі шини Соntinental Premium Contact Нижче ви бачите зображення цієї шини в профіль. Обирайте напис, який вас цікавить, дивіться, якою цифрою він позначений, та читайте її розшифровку під таким самим номером у тексті.
.jpg

1. Торгова марка.
2. Модель шини.
3. 205/55 В 16 — розмірність шини.
Перше число (у нашому випадку 205) — це ширина профілю. Грубо кажучи, це ширина протектора в міліметрах.
Переваги ширших шин, порівняно з вузькими аналогічного розміру, — більший ресурс, більша вантажопідйомність, краща передача тягових, гальмівних і бічних сил (менше зміщення колеса), швидша реакція на поворот керма, менший опір коченню.
Недоліки — більша вартість, більший потрібний простір, а також зменшення граничних кутів повороту коліс, що пов'язано зі збільшенням радіусу повороту, більший простір
для розміщення запасного колеса, деяке погіршення плавності ходу, більша витрата палива, менш сприятливі зимові якості, збільшена схильність до аквапланерування вже при середньому ступені зносу, збільшення зусилля на кермовому колесі (за відсутності підсилювача).
Друге число 55 — відношення висоти профілю до його ширини, зазначене у відсотках. Наприклад, у нашому випадку висота профілю (відстань від ободу до дорожнього полотна) становить 55% від ширини профілю. Якщо друге число відсутнє, то дані щодо ширини вказують на шину серії "82" (так звана повнопрофільна шина). У решті випадків співвідношення профілю повинно бути зазначено. Шини з високим співвідношенням (65 і вище) прийнято називати високопрофільними. Вони добре пристосовані для їзди в міських умовах, розбитими дорогами, бруківкою, ґрунтовими дорогами, високопрофільні шини пом'якшують удари при переїзді нерівностей, захищають диск від гострих країв ям і вибоїн. Недоліком високопро-фільних шин є гірша керованість, більші зміщення таких шин роблять менш чіткою реакцію на дії кермом, уповільнюють виконання маневрів. Низькопрофільні шини навпаки сприяють відмінній керованості, вони більш жорсткі, їх зміщення у віражах мінімальні, що дозволяє краще відчувати автомобіль і змушує автомобіль краще слухатися керма. Розплачуватися за хорошу керованість доводиться комфортом (низькопрофільні шини більш жорсткі і пропускають більше ударів). Також низькопрофільні шини не годяться для поганих доріг: після першої серйозної ями їх доведеться рихтувати.
Символ В позначає, що шина радіальна (D — діагональна).
Число 16 — діаметр ободу в дюймах.
4. Число після розмірності (у нашому випадку 91) — це індекс максимального навантаження. Приміром, індекс 91 відповідає 615 кг (таблицю 2 індексів навантаження див. нижче). Інформація про максимальне навантаження на шині дублюється в позиції 9.
5. Літера після індексу навантаження — це індекс швидкості. Приміром, індекс W означає, що максимальна швидкість для цієї шини становить 270 км/год (таблицю 1 індексів швидкості див. нижче).
6. Країна виготовлення.
Літери "М + S" (від англ. mud + snow "бруд і сніг") вказують на те, що шина розрахована на експлуатацію в зимових умовах або може використовуватися на ґрунтовому покритті: це залежить, як правило, від складу гуми. На деяких шинах ви можете зустріти такий значок
1.jpg

Це американський аналог "М + S".
7. Структура корда.
SIDEWALL- 1 РLY RAYON; БОКОВИНА- 1 прошарок — штучний шовк. ТRED - 5 РLIES (1 RAYON + 2 STEEL + 2 NYLON;
ПРОТЕКТОР —5 прошарків (1 —штучний шовк, 2 — сталь, 2 —нейлон).
8. МАХ. РERMISS. INFLAT. PRESS - максимальний дозволений тиск у КРа (або у фунтах на квадратний дюйм — РSІ)
9. МАХ LOSD RATING — максимальна вантажопідйомність шини в кг (або фунтах — LВS).
10. Тип герметизації.
ТUBELESS — безкамерна. ТUВЕ ТYРЕ — камерна.
Безкамерні шини безпечніші, тому що герметичний внутрішній прошарок охоплює цвях або інший предмет, що проколов шину, у результаті чого вихід повітря припиняється або дуже уповільнюється. Безкамерна шина менше нагрівається, її простіше монтувати.
11. Спосіб установки на автомобіль. Для шин з несиметричним рисунком протектора напис OUTSIDE означає сторону, обернену назовні. Напис ІNSIDЕ — сторону, обернену всередину.
12. Код дати виготовлення: перші дві цифри — порядковий номер тижня, наступні 2 цифри — рік. 0203 -другий тиждень 2003 року.
Таблиця 1
Значення індексу швидкості SІ (speed іndех) у км/год.
2.jpg

Значення індексів навантаження LI (Load Іndех) у кілограмах
Таблиця 2
3.jpg
Вложения

0 комментариев Прсмотрено 66533 раз
ходовка roman.ts1982@mail.ru 24 ноя 2009, 13:46
Подкажите что делать при стуке (1400551180 ТЯГА СТЕРЖНЯ СТАБИЛИЗАТОРА ПРАВАЯ В СБОРЕ)передок ?

0 комментариев Прсмотрено 7602 раз
Бортовой журнал Woha woha 30 мар 2009, 15:30
25.09.2007
Накатал 200 километров. Расход среднепотолочно 8-10 литров :) Купил чехлы - 200 грн универсал (фотик возьму - покажу, но походу чехлы - как у всех наших), коврики серые "Гепард" (типа тоже универсал) - 140. Были за 120 черные, но малая моя сказала "Ці хоцю!".
Наковырялся с прицеплянием чехлов, это торба. На правом переднем сиденье отвалилась в результате справа заглушка механизма регулировки спинки (длинная такая). Изолента, клей, руки ровные - повесил на место. Пластик говняно-китайский.
Багажник плохо закрывается - надо подрегулировать. Резинки на фарах сверху приклеены плохо - чем их приклеить?
Несмотря на эти мелочи я доволен как слон. Машинка хочет ездить. На мой взгляд очень такая спортивная. Звук мотора низкий - красивый - моща прет. Подвеска жесткая. В повороте - как по рельсам.

0 комментариев Прсмотрено 146463 раз
Запчасти geelyfan 08 май 2017, 03:42
Автовладельцам живущим в наше время подфортило проживать в эпоху популярности личного транспорта - ассортимент моделей машин, если сравнивать с временами наших отцов, просто обширен, и запчасти достать не проблема. К тому же чтобы заказать нужную запасную часть не требуется даже покидать квартиру, достаточно открыть какой-то сайт запчастей, оформить покупку и забрать свой заказ у дверей квартиры или в офисе курьерской службы.

В интернет магазине вы можете купить колодки тормозные передние, Масло трансмиссионное, любую запчасть, даже части кузова, хотя пересылка габаритных частей может получится больше цены детали. Плюс онлайн покупок заключается в том, что не требуется искать половину дня на посещение рынка или магазинов, а ещё здесь сможете купить запчасти наверное для любой марки при этом будет выбор от разных производителей. Редко обычный магазин в силах обеспечить подобный ассортимент товаров какой можно увидеть в онлайн магазинах. Главное найти один проверенный on-line магазин, в котором и цена товаров будет приемлемой и с отправкой заказа долго не тянут, так как не у всех продавцов продаваемый товар лежит на складах, большинство магазинов сотрудничают одновременно с несколькими большими импортёрами, и бывает что заказанный товар нужно дожидаться по неделе.

Друзьям рекомендую on-line автомагазин https://teman.com.ua/, здесь выбор очень обширный и охватывает практически все пользующиеся популярностью марки частных авто. Также здесь же продаются детали и для грузовых машин и для СТО. Большинство автомобильных запчастей уже года 2-3 беру исключительно тут, и в автомобильных магазинах я с тех пор редкий посетитель, еду при условии что запасная часть нужна прямо сегодня, а так заказываю исключительно в интернет магазине.

0 комментариев Прсмотрено 146131 раз
Интернет магазин товаров для дома "Nezabudka.in.ua" Maks_V 01 мар 2014, 17:03
Интернет магазин товаров для дома Незабудка– один из немногих ресурсов в Украине позволяющий конечному потребителю осуществлять закупку товаров ежедневного пользования не выходя из дома. Не каждый потребитель сегодня может позволить себе несколько часовую прогулку по супермаркетам или специализированным магазинам с целью приобретения необходимых товаров, мы предлагаем Вам значительно сократить временные затраты и увеличить Ваш комфорт!
С 2013 года более 1 000 пользователей стали нашими клиентами, ведь делать покупки в интернете, для большинства пользователей не ново, а мы предлагаем:
более 4 000 наименований товаров
11 категорий товаров,-для дома,для кухни,для ванны и туалета,все для стирки белья,средства личной и интимной гигиены,декоративную косметику и косметические средства,средства по уходу за волосами,кремы для рук,краски для волос,щетки и расчески, детские подгузники и товары для детей,средства гигиены для мужчин и корм для домашних животных
Доставку заказов ведущими перевозчиками Новая Почта, Деливери, Ин Тайм
Заказывать товары в «Незабудке» выгодно, удобно и безопасно!

0 комментариев Прсмотрено 11377 раз