Не будь "овощем"! Прими участие в обсуждениях! Задай вопрос, получишь ответ, решишь проблему! Предложи тему к обсуждению, стань ведущим раздела! 

USER_AVATAR
AleksS
Крестный отец!
Крестный отец!
 
Сообщения: 2037
C нами с: 14 июн 2007, 12:05
Откуда: Україна
Блог: Просмотреть блог (10)
Поиск по блогам

Даішникам можуть заборонити «Візири» через заправку, яка «їхала»

Постоянная ссылка AleksS 25 апр 2009, 23:34

У Харкові почався судовий процес, метою якого є неприпустимість використання фоторадара «Візир» для притягнення до відповідальності за перевищення швидкості.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив незалежний харківський адвокат Юрій Аксенов.

Приводом для суду, який відбудеться 14 травня, став позов жителя Харкова Левітіна М.К. до Головного управління МВС у Харківській області і Державного комітету України з питань технічного регулювання і споживчої політики. Автовласника притягнули до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості, пред’явивши як доказ провини сумнівні фотографії зроблені приладом «Візир», розповів Аксенов.

На одному з кадрів автомобіль порушника рухається зі швидкістю 86 км/год, а на іншому, зробленому через 2 секунди, зафіксована автозаправна станція, що рухалася зі швидкістю 66 км/год.

За словами експерта в області радіотехніки Романа Павловича, вимірник швидкості «Візир» є технічно непридатним для використання в цілях фіксації порушення швидкості.

«Прилад справний. Але вся абсурдність даного випадку обумовлена неусувними конструктивними особливостями приладу «Візир». У цього приладу є два різні блоки. Блок оптичний, який фотографує або знімає на відео. І блок виміру радіолокації швидкості. Проблема виникає, коли ці два прилади працюють разом. Поля зору у них не збігаються, і збігатися не можуть в принципі», - сказав він.

За словами групи харківських адвокатів, це перша спроба відстояти правоту водіїв і до цього моменту всі судові справи з питання ненадійності роботи «Візира» мали виключно індивідуальний характер. За словами групи харківських адвокатів, якщо згаданий суд буде виграний - прилади «Візир» незабаром будуть заборонені для використання в Україні, пише proUA.
Последний раз редактировалось AleksS 27 апр 2009, 08:37, всего редактировалось 1 раз.

1 комментарий Прсмотрено 246310 раз
Комментарии

RE: Даішникам можуть заборонити «Візири» через заправку, яка «їхала»

Постоянная ссылка sinkopa 22 апр 2010, 10:42

AleksS писал(а):[color=#008000

На одному з кадрів автомобіль порушника рухається зі швидкістю 86 км/год, а на іншому, зробленому через 2 секунди, зафіксована автозаправна станція, що рухалася зі швидкістю 66 км/год.

[/color]


Автозаправочной станции в связи с превышением допустимой скорости на 6 км необходимо зделать устное предупреждение [smilie=cug-19.gif]
Аватара пользователя
sinkopa
Крутой Джилюк
 
Сообщения: 186
C нами с: 16 июн 2007, 17:04
Откуда: Киев, Бровары
Марка авто: Geely CK-1
Вариант исполнения: basik
Двигатель: 1.5л
Цвет кузова: Белый жемчуг
Год выпуска: 2007
№ Клубной карты: 0000
Блог: Просмотреть блог (13)