Не будь "овощем"! Прими участие в обсуждениях! Задай вопрос, получишь ответ, решишь проблему! Предложи тему к обсуждению, стань ведущим раздела! 

Статистика
81Всего записей
18Всего комментариев
Поиск по блогам

  • Категория
    Блоги
Случайная запись
ЩО НАПИСАНО НА ШИНІ Valer 27 июн 2009, 23:17
Приношу свои извинения за плохую читабельность рисунка (пришлось уменьшить размер в 2 раза )
Кожен з вас напевне звертав увагу на чисельні написи, що прикрашають боковину шини. Про те, що кожна з них означає, ми розповімо на прикладі шини Соntinental Premium Contact Нижче ви бачите зображення цієї шини в профіль. Обирайте напис, який вас цікавить, дивіться, якою цифрою він позначений, та читайте її розшифровку під таким самим номером у тексті.
.jpg

1. Торгова марка.
2. Модель шини.
3. 205/55 В 16 — розмірність шини.
Перше число (у нашому випадку 205) — це ширина профілю. Грубо кажучи, це ширина протектора в міліметрах.
Переваги ширших шин, порівняно з вузькими аналогічного розміру, — більший ресурс, більша вантажопідйомність, краща передача тягових, гальмівних і бічних сил (менше зміщення колеса), швидша реакція на поворот керма, менший опір коченню.
Недоліки — більша вартість, більший потрібний простір, а також зменшення граничних кутів повороту коліс, що пов'язано зі збільшенням радіусу повороту, більший простір
для розміщення запасного колеса, деяке погіршення плавності ходу, більша витрата палива, менш сприятливі зимові якості, збільшена схильність до аквапланерування вже при середньому ступені зносу, збільшення зусилля на кермовому колесі (за відсутності підсилювача).
Друге число 55 — відношення висоти профілю до його ширини, зазначене у відсотках. Наприклад, у нашому випадку висота профілю (відстань від ободу до дорожнього полотна) становить 55% від ширини профілю. Якщо друге число відсутнє, то дані щодо ширини вказують на шину серії "82" (так звана повнопрофільна шина). У решті випадків співвідношення профілю повинно бути зазначено. Шини з високим співвідношенням (65 і вище) прийнято називати високопрофільними. Вони добре пристосовані для їзди в міських умовах, розбитими дорогами, бруківкою, ґрунтовими дорогами, високопрофільні шини пом'якшують удари при переїзді нерівностей, захищають диск від гострих країв ям і вибоїн. Недоліком високопро-фільних шин є гірша керованість, більші зміщення таких шин роблять менш чіткою реакцію на дії кермом, уповільнюють виконання маневрів. Низькопрофільні шини навпаки сприяють відмінній керованості, вони більш жорсткі, їх зміщення у віражах мінімальні, що дозволяє краще відчувати автомобіль і змушує автомобіль краще слухатися керма. Розплачуватися за хорошу керованість доводиться комфортом (низькопрофільні шини більш жорсткі і пропускають більше ударів). Також низькопрофільні шини не годяться для поганих доріг: після першої серйозної ями їх доведеться рихтувати.
Символ В позначає, що шина радіальна (D — діагональна).
Число 16 — діаметр ободу в дюймах.
4. Число після розмірності (у нашому випадку 91) — це індекс максимального навантаження. Приміром, індекс 91 відповідає 615 кг (таблицю 2 індексів навантаження див. нижче). Інформація про максимальне навантаження на шині дублюється в позиції 9.
5. Літера після індексу навантаження — це індекс швидкості. Приміром, індекс W означає, що максимальна швидкість для цієї шини становить 270 км/год (таблицю 1 індексів швидкості див. нижче).
6. Країна виготовлення.
Літери "М + S" (від англ. mud + snow "бруд і сніг") вказують на те, що шина розрахована на експлуатацію в зимових умовах або може використовуватися на ґрунтовому покритті: це залежить, як правило, від складу гуми. На деяких шинах ви можете зустріти такий значок
1.jpg

Це американський аналог "М + S".
7. Структура корда.
SIDEWALL- 1 РLY RAYON; БОКОВИНА- 1 прошарок — штучний шовк. ТRED - 5 РLIES (1 RAYON + 2 STEEL + 2 NYLON;
ПРОТЕКТОР —5 прошарків (1 —штучний шовк, 2 — сталь, 2 —нейлон).
8. МАХ. РERMISS. INFLAT. PRESS - максимальний дозволений тиск у КРа (або у фунтах на квадратний дюйм — РSІ)
9. МАХ LOSD RATING — максимальна вантажопідйомність шини в кг (або фунтах — LВS).
10. Тип герметизації.
ТUBELESS — безкамерна. ТUВЕ ТYРЕ — камерна.
Безкамерні шини безпечніші, тому що герметичний внутрішній прошарок охоплює цвях або інший предмет, що проколов шину, у результаті чого вихід повітря припиняється або дуже уповільнюється. Безкамерна шина менше нагрівається, її простіше монтувати.
11. Спосіб установки на автомобіль. Для шин з несиметричним рисунком протектора напис OUTSIDE означає сторону, обернену назовні. Напис ІNSIDЕ — сторону, обернену всередину.
12. Код дати виготовлення: перші дві цифри — порядковий номер тижня, наступні 2 цифри — рік. 0203 -другий тиждень 2003 року.
Таблиця 1
Значення індексу швидкості SІ (speed іndех) у км/год.
2.jpg

Значення індексів навантаження LI (Load Іndех) у кілограмах
Таблиця 2
3.jpg
Вложения

0 комментариев Прсмотрено 49725 раз
RSS Последняя запись из блогов
чистка салона! geelyk 20 май 2018, 10:33
сем привет!только купил себе джили ск!!салон не когда не убирался .!может подскажите чем отмыть все пласмаскии САМОЕ ГЛАВНОЕ чем отмыть ЛИПКУЮ панель и пласмаски стеклоподъемников ??!?!?

0 комментариев Прсмотрено 146 раз
Иномарки на наших дорогах geelyfan 30 окт 2017, 22:45
Разнообразие авто на дорогах возрастает ежегодно, в данный момент у нас вы можете купить автомобиль сделанную на другом конце земного шара, но в основном больше по нашим улицам передвигаются местные авт...

[ Далее... ]

0 комментариев Прсмотрено 117947 раз
Полезная информация для автовладельцев geelyfan 07 окт 2017, 18:15
Живущим сегодня автолюбителям выпала удача жить во времена когда есть огромное количество разнообразны изданий посвященных машинам. Хотя, основная масса из них онлайн сайты, но если взять во внимание что сет...

[ Далее... ]

0 комментариев Прсмотрено 141804 раз
Сложности в ремонте современных автомобилей geelyfan 03 сен 2017, 10:20
Из-за того что современная техника напичкана различными датчиками, бортовыми компьютерами и т.д., в наши дни мало кто занимается ремонтом автомобиля своими руками. К примеру, 40 лет тому вы могли бы раскрут...

[ Далее... ]

0 комментариев Прсмотрено 147124 раз
Покупка мебели для гаража или мастерской geelyfan 08 авг 2017, 01:04
Всякий водитель, с отдельным гаражом, понял что рано или поздно гараж превращается в склад разнообразного хлама где достаточно трудно что-то найти - отработавшие свое железяки, инструмент, летние шины, раз...

[ Далее... ]

0 комментариев Прсмотрено 143089 раз
RSS Последние комментарии
RE: Я и мой Maple benladan 20 авг 2012, 14:21
Маршрут на Санкт Петербург походил через такие границы:Украина-Нови Яриловечи,Белоруссь-Гомель,Россия_Суджа,Украина-Юнакивка.

Re: Мой винил batser2000 17 дек 2011, 21:29
Интересно, но как потом с капотом разберёшся?

Re: Мой винил Pol-za 22 авг 2011, 19:52
Зеленым по черному?! Эпатажно! Надо доработать "оттенки", будет интереснее, IMHO

RE: Даішникам можуть заборонити «Візири» через заправку, яка «їхала» sinkopa 22 апр 2010, 10:42
AleksS писал(а):[color=#008000

На одному з кадрів автомобіль порушника рухається зі швидкістю 86 км/год, а на іншому, зробленому через 2 секунди, зафіксована автозаправна станція, що ру...


[ Далее... ]

Re: г.Житомир - Стал обладателем Geely MK oleg_vls 11 фев 2010, 16:39
Надо встречу собирать Житомирян, только основная масса житомирских на параллельном форуме. Но это как говорят ничего не меняет!
Поздравляю с покупкой, может и меня в Житомире встретишь, я на СК, с надпи...

[ Далее... ]